Ødegårder etterlyses – dusør

I Telemark, Vestfold, Buskerud og Innlandet.

Godt voksen dame som er lei av forbrenningsmotorer, hytteturister, fjærkre i bur og annen støy, og leter etter et stille og rolig sted så man i det minste kan trekke seg tilbake fra sivilisasjonens frenetiske aktiviteter når man er i eget hjem. Så usjenert og avsidesliggende at man ikke ser eller hører industri, trafikk eller naboer.

Og slippe å ha rasering av natur i nærheten. Så områder i nærheten av, eller der det planlegges nye veier, hyttefelt, vindmøller eller annen utbygging er ikke av interesse.

Vil ha uthus og gjerne litt skog, småbruk med eller uten driftsplikt, også plasser «der ingen skulle tro noen kunne bo», men må ha strøm og stedet må i det minste være tilgjengelig med SUV.

Tips som leder til kjøp belønnes med dusør, 10 000 for tips til meg om sted, 20 000 for tips til eier som kontakter meg. Gjelder IKKE annonserte eiendommer, som på Finn, de finner jeg selv.

Adresse er post før og nettstednavnet etter krøllen. Følger du link fra Finn.no eller Facebook kan du også kontakte meg der.

Loading